REGIONY

Kalisz

Adres:

ul. Obozowa 9a, 62-800 Kalisz
Rachunek bankowy:
68 1240 6292 1111 0010 6210 1166


Wybierz region
Kalisz
 

Kalisz

Hurtownia stali

ul. Obozowa 32/34, 62-800 Kalisz
telefony: +48 62 766 29 18-19
              +48 62 766 64 17
faks:       +48 62 753 51 01
e-mail: stal.kalisz@centrozlom.com.pl
pn. - pt.  7:00 - 15:00

Kierownik Obszaru Sprzedaży
Bernard Kubiak
telefon kom.: +48 502 737 949
e-mail: bernard.kubiak@centrozlom.com.pl

Kierownik Hurtowni Stali
Patryk Konieczny

telefon kom.: +48 510 052 181
e-mail: patryk.konieczny@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Hanna Hozakowska

telefon kom.: +48 509 475 186
e-mail: hanna.hozakowska@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Rafał Wągrowski

telefon kom.: +48 506 083 845
e-mail: rafal.wagrowski@centrozlom.com.pl

Obsługa klienta
Agnieszka Mensfeld

telefon kom.: +48 571 232 624
e-mail: agnieszka.mensfeld@centrozlom.com.pl

Oddział przetwarzania złomu

ul. Obozowa 9a, 62-800 Kalisz
telefon centrala:         +48 62 753 51 52
telefon waga:             +48 62 753 51 54
telefon waga:             +48 62 753 51 55
e-mail: zlom.kalisz@centrozlom.com.pl
pn. - pt. 7:00 - 16:00

Dyrektor Oddziału przetwarzania złomu
Jerzy Tyczyński

telefon kom.: +48 502 737 941
e-mail: jerzy.tyczynski@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Piotr Szmania

telefon kom: +48 506 083 848
e-mail: piotr.szmania@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Mariusz Trzęsała

telefon kom: +48 502 737 903
e-mail: mariusz.trzesala@centrozlom.com.pl

Obsługa Klienta
Barbara Gilak

telefon kom:+48 510 282 472
e-mail: barbara.gilak@centrozlom.com.pl
Michał Mąkosza
telefon: +48 62 753 51 54
e-mail: waga.kalisz@centrozlom.com.pl