REGIONY

Oława

Adres:

ul. Polna 2, 55-200 Oława
pn. - pt. 7:00 - 17:00

Rachunek bankowy:
80 1240 6292 1111 0010 6210 0853


Wybierz region
Oława
 

Region Wrocław-Oława

Dyrektor Regionu Wrocław-Oława
Grzegorz Janulewski

telefon kom.: +48 502 737 924
e-mail: grzegorz.janulewski@centrozlom.com.pl

Hurtownia stali


ul. Polna 2, 55-200 Oława
telefon: +48 71 303 91 80
fax:          +48 71 313 20 65
e-mail: stal.olawa@centrozlom.com.pl
pn. - pt. 7:00 - 15:00

Kierownik Fabryki Zbrojeń Budowlanych
Piotr Niziołek
telefon kom.: +48 506 030 595
e-mail: piotr.niziolek@centrozlom.com.pl

Specjalista ds. zbrojeń budowlanych
Jarosław Ożóg
telefon kom.: +48 506 030 583
e-mail: jaroslaw.ozog@centrozlom.com.pl

Obsługa Klienta
Anna Kozłowska
telefon: +48 71 303 91 80
e-mail: anna.kozlowska@centrozlom.com.pl

Oddział przerobu złomu


ul. Polna 2, 55-200 Oława
telefon: +48 71 303 91 75
e-mail: zlom.olawa@centrozlom.com.pl
pn. - pt. 6:00 - 20:00

Z-ca Dyrektora Regionu Wrocław-Oława
ds. obrotu złomem
Jacek Butwicki

telefon kom.:  +48 509 724 158
e-mail: jacek.butwicki@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Ireneusz Szostek
telefon kom.: +48 502 737 906
e-mail: ireneusz.szostek@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Wiesław Baszyński
telefon kom.: +48 504 001 581
e-mail: wieslaw.baszynski@centrozlom.com.pl

Obsługa klienta
telefon: +48 71 303 91 75

e-mail: waga.olawa@@centrozlom.com.pl


Metale kolorowe


ul. Polna 2, 55-200 Oława
telefon: +48 71 303 91 70
e-mail: recykling@centrozlom.com.pl
pn. - pt.  7:00 - 15:00 

Koordynator ds. metali kolorowych
Tomasz Gol
telefon kom.: +48 502 737 904
e-mail: tomasz.gol@centrozlom.com.pl

Koordynator ds. metali kolorowych
Piotr Pilch
telefon kom.: +48 502 303 364
e-mail: piotr.pilch@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Mateusz Chrobak
telefon kom.: +48 509 724 875
e-mail: mateusz.chrobak@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Mateusz Nowicki

telefon kom.: +48 502 272 465
e-mail: mateusz.nowicki@centrozlom.com.pl