REGIONY

Oława

Adres:

ul. Polna 2, 55-200 Oława
Rachunek bankowy:
80 1240 6292 1111 0010 6210 0853


Wybierz region
Oława
 

Oława

 

Fabryka Zbrojeń Budowlanych

ul. Polna 2, 55-200 Oława
telefon: +48 71 303 91 80
faks:     +48 71 313 20 65
e-mail: stal.olawa@centrozlom.com.pl
pn. - pt. 7:00 - 15:00                                                           

Dyrektor Produkcji                                                            
Piotr Łabowski           
telefon kom.: +48 506 030 595      
e-mail: piotr.labowski@centrozlom.com.pl                             

Specjalista ds. zbrojeń budowlanych   
Tomasz Siring     
telefon: +48 516 059 562  
e-mail: tomasz.siring@centrozlom.com.pl

Specjalista ds. zbrojeń budowlanych                                  Damian Kukurowski                           
e-mail: damian.kukurowski@centrozlom.com.pl             

Oddział przerobu złomu

ul. Polna 2, 55-200 Oława
telefon: +48 71 303 91 75
e-mail: zlom.olawa@centrozlom.com.pl
pn. - pt. 6:00 - 18:00                                                                                                                                             

Dyrektor Oddziału                                                              Dariusz Koczara                   
telefon kom.:  +48 509 724 158  
e-mail: dariusz.koczara@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Ireneusz Szostek
telefon kom.: +48 502 737 906
e-mail: ireneusz.szostek@centrozlom.com.pl

Obsługa klienta
telefon: +48 71 303 91 75
e-mail: waga.olawa@centrozlom.com.pl

Metale kolorowe

ul. Polna 2, 55-200 Oława
telefon: +48 71 303 91 70
e-mail: recykling@centrozlom.com.pl
pn. - pt.  7:00 - 15:00
                                                              

Kierownik Regionalny                                                      Piotr Pilch                                                                      telefon kom.: +48 502 303 364                                          e-mail: piotr.pilch@centrozlom.com.pl

Przedstawiciel handlowy                                                Mateusz Chrobak                                                      telefon kom.: +48 509 724 875                                        e-mail: mateusz.chrobak@centrozlom.com.pl