Strona główna / Kariera

Kariera

Oferujemy warunki do osobistego i zawodowego rozwoju. Jeżeli jesteś kreatywny i marzysz o wspaniałej karierze zawodowej, to przyłącz się do nas i realizuj z nami swoje cele zawodowe. To my, jako zespół tworzymy sukcesy. Przyłącz się do nas!

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiety szkoleń, dofinansowanie do indywidualnej nauki,
  • możliwość awansu (preferujemy promocje wewnętrzne),
  • pakiety socjalne (dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, opiekę medyczną),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • imprezy integracyjne.

Możliwość awansu

Przy obsadzaniu wolnych stanowisk bierzemy pod uwagę przede wszystkim wyróżniających się pracowników. Częstym przypadkiem w naszej firmie są awanse poziome, które polegają na powierzaniu pracownikom nowego zakresu obowiązków oraz nowego stanowiska. Umożliwiamy im w ten sposób rozwój zgodny z ich ambicjami oraz w pełni wykorzystujemy potencjał.

Szkolenia

Pracownicy naszej spółki korzystają z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Zależnie od stanowiska są to szkolenia pogłębiające posiadaną wiedzę, doskonalące umiejętności sprzedaży, obsługi Klienta i komunikacji.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Atrakcyjne wynagrodzenie jest jednym z naszych atutów. Pracownikom oprócz wynagrodzenia zasadniczego oferujemy - uzależniony od wyników pracy - system motywacyjny.

Kultura i środowisko pracy

Kultura organizacyjna jest dla każdej firmy czymś wyjątkowym odróżniającym ją od innych organizacji. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo kultura organizacyjna firmy wpływa na efekty pracy oraz satysfakcję Klientów i Pracowników. Wszyscy dbamy o to, aby pracować w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Jednym z najistotniejszych elementów dalszego rozwoju oraz istnienia naszej spółki jest pozyskanie odpowiedniej kadry na poszczególne stanowiska. 

W Centrozłom Wrocław S.A. obowiązują zasady przeciwdziałania korupcji, które są dostępne na naszej stronie internetowej. Przystąpienie do rekrutacji jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez kandydata o zaznajomieniu się z tymi zasadami i ich akceptacji.